nasz zespół

Konrad

Jestem założycielem i głównym operatorem IMAGENACTION – to ze mną ustalisz wszelkie szczegóły realizacji Twojego projektu. Przez ponad 10 lat byłem tancerzem i instruktorem tańca, a filmem zajmuję się od kilku lat – najpierw amatorsko, później ukończyłem studium na Akademii Fotografii w Krakowie, na której następnie sam zostałem wykładowcą. Wieloletnie doświadczenie artystyczne pomaga mi tworzyć kreatywne i oryginalne projekty – jako były tancerz specjalizuję się w realizacji projektów tanecznych, teledysków, koncertów i podsumowań wydarzeń. Na planie zawsze dbam o profesjonalną współpracę w przyjemnej atmosferze. W wolnym czasie sprawdzam nowości technologiczne i oglądam seriale w towarzystwie mojego kundelka, Barniego.

Jessica

W IMAGENACTION odpowiedzialna za stronę kreatywną projektów. Od scenariusza, przez movement direction, choreografię, reżyserię, aż po montaż. Od 12 lat jestem właścicielką Funky Flava Dance School, założycielką High Heels & Performance Intensive, łączącego styl high heels z fotografią, sztuką, a także twórczynią Funky Flava Clth. Obecnie również tancerka, nauczycielka, choreografka, która współpracowała z wieloma polskimi artystami i artystkami (Doda, Margaret, Sylwia Lipka, Sylwia Grzeszczak i wiele innych), ale też z Iggy Azalea podczas International Music Awards, czy przy The Voice of Germany. Pracowała przy kampaniach reklamowych dla takich marek, jak: Sloggi Germany, Garnier, Ceneo, Born2Be, Promees Lingerie, Buffalo London x Lisa & Lena i wiele innych

Bartek

W IMAGENACTION działam w roli fotografa i asystenta operatora. Film i fotografia to dla mnie pasja, nie praca. Dlatego w swoje dzieła wkładam mnóstwo energii i serca! Uwielbiam krótkie formy filmowe, takie jak teledyski, reklamy, czy klipy taneczne. Świetnie odnajduję się w nich zarówno jako operator, jak i asystent. Dużo frajdy daje mi też reportaż fotograficzny – z imprez firmowych, okolicznościowych, czy sportowych. Nie boję się wyzwań, dużo podróżuję, przez co nauczyłem się radzić sobie w każdej sytuacji. Kocham poznawać nowych ludzi, słuchać ich historii, tworzyć nowe i jednocześnie utrwalać je jako wspomnienia na całe życie. W wolnych chwilach jeżdżę na rowerze i gram na fortepianie.

lata pracy

zrealizowanych filmów

nakręconych teledysków

relacji z wydarzeń

wybrani klienci

wyślij wiadomość

Wyślij do nas wiadomość poprzez formularz lub na maila konrad@imagenaction.com. Opisz, jaki projekt chcesz stworzyć.

zaczekaj na wycenę

Wycenę przygotowujemy zazwyczaj w przeciągu 2 dni roboczych, jeśli będziemy mieli dodatkowe pytania, na pewno się z Tobą skontaktujemy.